Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capital T i kënaqur me videolipin e fundit

Shko poshtë

Capital T i kënaqur me videolipin e fundit  Empty Capital T i kënaqur me videolipin e fundit

Mesazh nga Ditta Sat Dec 11, 2010 2:35 pm

Capital T i kënaqur me videolipin e fundit  F.1210130841697_m

Reperi i famshëm kosovar Capital T, emri i vërtet i të cilit është Trim Ademi, në një bisedë për Telegrafi.com është shprehur shumë i kënaqur me suksesin që është duke korrur kënga “U bo von” dhe videoklipi i saj.“Kënga ‘U bo von’ është bërë shumë e suksesshme edhe para se t’i lansohet videoklipi. Ka pasur shumë shikueshmëri në “YouTube” dhe tash pas publikimit të videoklipit jam shumë më i kënaqur sepse vërtet është duke u pëlqyer shumë nga publiku. Jam i kënaqur edhe me produksionin ‘Imagine’, të cilët vërtet kanë kryer një punë të mirë”, është shprehur Capital T.Në videoklipin ‘U bo von’ janë të ftuara bukuroshet e estradës, Nora Istrefi, Tuna,Dafina Zeqiri dhe motrat Koçi nga Shqipëria, ide e cila ka lindur nga vet këngëtari.“Kam shumë raporte të mira me vajzat. Më është duke një ide shumë e mirë pasi që deri tash askush nuk e ka bërë. Kam dëshiruar që klipi të jetë sa më i veçantë dhe mendoj se është bërë një gjë e tillë. Vajzat nuk kanë hezituar aspak të jenë pjesë e këtij klipi, duke e marrë parasysh raportet e mira që i kemi mes vete”, ka pohuar Trimi.Capital T gjithashtu ka bërë të ditur që me datën 20 dhjetor do të filloj një turne në Amerikë, Zvicër dhe Suedi
avatar
Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 33
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
Capital T i kënaqur me videolipin e fundit  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Capital T i kënaqur me videolipin e fundit  Right_bar_bleue

Registration date : 17/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi