Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth

Shko poshtë

Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Empty Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth

Mesazh nga Gonna Tue Dec 14, 2010 3:15 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/Morena-Taraku.jpg
Miss Kosova 2010”, Morena Taraku, e cila ishte në mesin e kandidateve konkurruese në “Miss Earth” që u mbajt në Vietnam javën e kaluar është kthyer duarthatë në Kosovë. Por kjo gjë nuk e ka zhgënjyer aspak Miss-in e Kosovës, sepse e ka ditur që nga fillimi.
“Nuk jam e zhgënjyer aspak që nuk e fitova asnjë çmim, sepse aty janë favorizuar vetëm shtetet fqinje, dhe Kosova nuk është shtet fqinj i Vietnamit, duke marrë parasysh që është shtet Aziatik. Këtë gjë unë e kam ditur qysh nga fillimi”, ka pohuar Morena për Telegrafi.com
“Duke u bazuar nga sondazhet në internet që e kemi cekur edhe më parë, unë kam qenë shumë e pëlqyer dhe e favorizuar , por nata finale mund të them që i ka ngjasuar ´Eurovisionit´, që secili shtet e favorizon shtetin e tij fqinj”, është shprehur më tej Morena. (more…)
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 37
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi