Google Call falas pėr tė gjithė nė 2011

Shko poshtė

Super Google Call falas pėr tė gjithė nė 2011

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Dec 26, 2010 3:42 pmGjatė gushtit tė kėtij viti kompania Google paraqiti mundėsinė e re pėr tė realizuar dhe pranuar telefonata brenda shėrbimit Gmail.

Nė atė kohė kompania vendosi qė tė gjitha thirrjet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Kanada tė jenė falas deri nė fund tė 2010.

Kurse tani, Google njofton se ka zgjeruar zonėn e thirrjeve nė tė gjithė botėn pėr vitin 2011.

Pėr tė realizuar telefonata brenda Gmail, duhet vetėm tė shkruhet numri i personit i cili do tė pranon thirrjen, dhe pastaj Google bėnė lidhjen duke shfrytėzuar teknologjinė VoIP.

Nėse pėrdorni Google Voice, ju mund ta asocioni numrin tuaj tė telefonit nė shėrbimin Gmail, kėshtu qė Gmail fillon tė bėjė zile kur dikush ėshtė duke u munduar t’iu thėrras pėrmes shėrbimit.

Po ashtu me fillimin e aplikimit tė ofertės sė re do tė mund tė bėhen thirrje falas nė gjithė botėn pa pėrjashtim.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Google Call falas pėr tė gjithė nė 2011

Mesazh nga djaloshi prej Thu Nov 15, 2012 6:19 pm

● E.D.W-M ● shkruajti:

Gjatė gushtit tė kėtij viti kompania Google paraqiti mundėsinė e re pėr tė realizuar dhe pranuar telefonata brenda shėrbimit Gmail.

Nė atė kohė kompania vendosi qė tė gjitha thirrjet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Kanada tė jenė falas deri nė fund tė 2010.

Kurse tani, Google njofton se ka zgjeruar zonėn e thirrjeve nė tė gjithė botėn pėr vitin 2011.

Pėr tė realizuar telefonata brenda Gmail, duhet vetėm tė shkruhet numri i personit i cili do tė pranon thirrjen, dhe pastaj Google bėnė lidhjen duke shfrytėzuar teknologjinė VoIP.

Nėse pėrdorni Google Voice, ju mund ta asocioni numrin tuaj tė telefonit nė shėrbimin Gmail, kėshtu qė Gmail fillon tė bėjė zile kur dikush ėshtė duke u munduar t’iu thėrras pėrmes shėrbimit.

Po ashtu me fillimin e aplikimit tė ofertės sė re do tė mund tė bėhen thirrje falas nė gjithė botėn pa pėrjashtim.
avatar
djaloshi
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 62
Mosha : 31
Viti: : 04/08/1987
Vendbanimi: : gjakov
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 30/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi