Babai, nna e fmija t lindur n t njjtn dit

Shko posht

Super Babai, nna e fmija t lindur n t njjtn dit

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 02, 2011 6:53 pm

I vogli Jamal White Jr. ka ardhur n bot, duke arritur dika t pabesueshme sht i lindur n t njjtn dit si dhe prindrit e tij, Tiara dhe Jamal White Sr. Djali sht lindur t mrkurn 24 nntor, data q sht shum e njohur pr prindrit e tij. Ai sht dhurata m e mir e mundshme pr ditlindje, thot e gzuar Tiara. Ndrsa babai i tij thot se kjo sht thjesht fat. Q gjrat t jen t pazakonta, kur u takuan para nj viti, Tiara dhe Jamal ndanin mbiemrin e njjt. N fillim nuk i besova, u detyrua t m tregoj patentn e shoferit dhe ather pam se nuk ndanim vetm mbiemrin, por edhe ditlindjen, deklaroi Tiara pr mediet amerikane. Gjasat q tre antar t familjes t ken ditlindjen n t njjtn dit, sipas matematicienve, sillet rreth 133155:1.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi