Tani edhe parfum i Michael Jackson Shprndaje

Shko posht

Super Tani edhe parfum i Michael Jackson Shprndaje

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri Jan 14, 2011 9:50 pm


Babai i t ndjerit Michael Jackson pritet q t lansoj s shpejti koleksionin e perfumve dedikuar djalit t tij, mbretit t pop muziks.

Joe Jackson sht lidhur me nj kompani franceze pr t krijuar parfumin pr meshkuj dhe femra, t quajtur Jacksons Tribute dhe Jacskons Legend, t cilt inspirohen nga bim t rritura n kopshtin e shtpis s Mbretit t Popit n fermn e tij t Neverlandit.

Babai i Jackson e nnshkroi muaj m par kontratn me bost e kompanis Julian Rouas Paris, ndrsa shefi ekzekutiv i kompanis pr kontratn shprehet: Me Joe Jackson ne jemi partner 50-50 pr shitjen n mbar botn, t drejtat televizive dhe reklamave. Ne e bm at shum, shum shpejt. Zakonisht merr nj vit pr ta prodhuar nj lloj parfumi, deklaroi Frank Rouas.
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi