Uchitel gjen t dashur n Facebook

Shko posht

Super Uchitel gjen t dashur n Facebook

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:08 pm


Rachel Uchitel, nj prej shum femrave e cila ka fjetur me Tiger
Woods, ka nj t dashur t ri! N nj intervist me PopEater bukuroshja,
e cila gjat skandalit me Woods ishte fotografuar me nj kapel t
Ushtris lirimtare t Kosovs, ka thn se ka takuar nj djalosh super
t lezetshm n Facebook.

Ai sht mik me mua dhe m thot Un jam vrtet i kndshm,
djalosh normal, nse ndonjher dshiron t dalsh pr kafe, do t m
plqente t dal. Andaj shikova n at fotografi dhe ai sht super i
lezetshm. Zakonisht nuk dal me njerz pr pamje. Jam m shum pas
personalitet dhe pas dikujt q sht vrtet i fuqishm, ka thn
Uchitel.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi