Genta Ismajli vonohet n transmetim live

Shko posht

Super Genta Ismajli vonohet n transmetim live

Mesazh nga Gonna prej Wed Jan 19, 2011 9:26 am

Jemi msuar q spektaklet n Kosov t nisin gjithmon me vones, edhe nse nj i till, si ishte Miss Univers Kosova, sht live. Por, kt her, me kt vones t shmtuar ishte rehatuar edhe Genta Ismajli, e cila n momentin kur prezantuesi e fton dhe ia nis knga, ajo nuk sht n sall. E ku ishte Genta? E morm vesh se ajo priste n fillim ti telefononte dikush, e m pas t vinte. Edhe pse n syt e spektatorit nuk ishte gj e mir, e aq m pak te teleshikuesit, por ndoshta nuk sht faji as i saj, por i organizatorve, meq Genta u pa e nevrikosur, e m pas, si duket, nervat pr kt incident i shprehte n anglisht, duke e mbrojtur veten e saj. M. GJ.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi