Dita e t Dashuruarve e gjen Rezarta Shkurtn n duet

Shko posht

Super Dita e t Dashuruarve e gjen Rezarta Shkurtn n duet

Mesazh nga Gonna prej Wed Jan 19, 2011 9:26 am

Vazhdojn duetet. Kt her nj bukuroshe nga Shqipria me nj kngtar nga Kosova. Po flasim pr bashkpunimin q po vjen ndrmjet kngtares Rezarta Shkurtaj dhe Vedat Ademit. Knga me siguri do t jet nj balad, pasi do t dal pr Ditn e t Dashuruarve dhe mendohet se do ta ket edhe nj videoklip. Pr kngtarin Ademi msojm se aktivitetin e tij muzikor ai m shum e zhvillon n Tiran, ndrsa pr problematiken Shkurta ajo sapo e ka realizuar nj set fotografish shum hot. M. GJ.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 32
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi