Arrestohet i arratisuri nga gjykata e Vushtrris

Shko posht

Super Arrestohet i arratisuri nga gjykata e Vushtrris

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:33 am

Mbrm rreth ors 21:45 n Mitrovic tri dit pas arratisjes nga gjykata e Vushtrris, Gzim Baliaj, 26 vjear, sht lokalizuar dhe arrestuar nga policia. Arrestimi i G.Balijajt sht realizuar me sukses nga Njsit Speciale Operative t Policis s Kosovs, t rajonit t Mitrovics, ndrsa bashk me t jan arrestuar edhe katr persona t tjer, t cilt tentuan t pengonin arrestimin e tij. Ekipet reaguese t NjSO kan intervenuar n nj lokal n fshatin Zhabar t Mitrovics, gjegjsisht n nj shtpi private, e cila ndodhej buz rrugs magjistrale Mitrovic Koshtov. N katin prdhese Policia e Kosovs ka identifikuar t fshehur prapa banakut t arratisurin G.Baliu. I njjti sht vn nn arrest t policis dhe bashk me t edhe pronari i lokalit, nj 26 vjear.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi