Theret nxnsi n gjimnazin Xhevdet Doda

Shko posht

Super Theret nxnsi n gjimnazin Xhevdet Doda

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:35 am

Nj nxns sht therur me thik t enjten n shkolln e mesme Xhevdet Doda n Prishtin. Viktim e ksaj therjeje sht F. Lushtaku, 16 vje, i cili menjher sht drguar n QKUK pr trajtim mjeksor dhe i cili sht jasht rrezikut pr jet. Policia ka arritur t arrestoj G. Jupollin, 17 vje, i cili dyshohet t ket kryer aktin. Zdhnsi i policis, Agron Borovci, ka thn se ksaj ngjarje i ka paraprir nj mosmarrveshje dhe ka shtuar se ndaj t dyshuarit pas marrjes s autorizimit nga ana e Prokurorit Publik, policia ka shqiptuar masn e arrestit policor pr ta drguar m pas n qendrn rajonale t paraburgimit n Prishtin pr hetimin e mtejm t rrethanave t rastit.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi