Ashley Cole i jep fund marredhenies me Kayla Collins

Shko posht

Super Ashley Cole i jep fund marredhenies me Kayla Collins

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 23, 2011 10:22 amNje
diskutim i madh ne cift ka bere qe mes tyre te marre fund gjithcka.
Keshtu deklarojne mediat per prishjen e marredhenies mes futbollistit
te njohur Ashley Cole dhe ish-modeles se Playboy Kayla Collins.

Nje i brendshem i ciftit eshte shprehur: "Ashley dhe Kelya kane shijuar
nje periudhe teper te bukur se bashku, por e ardhmja e tyre se bashku
dukej e pamundur. Ata kane diskutuar me njeri-tjetrin dhe gjithckaje i
ka ardhur fundi...".

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi