Ish lepurushja e Playboy bhet presidente futbolli

Shko posht

Super Ish lepurushja e Playboy bhet presidente futbolli

Mesazh nga Zyma prej Thu Jan 27, 2011 9:31 am


Nj ish-modele polake, e quajtur Izabela Lukomska Pyzalska, do t kaloj
nga kopertinat e revists s njohur pr meshkuj Playboy n drejtimin e
nj skuadre futbolli, bri t ditur gjat dits e prditshmja italiane
Corriere dello Sport.
33-vjearja, tepr e vjetr pr t konkurruar
ende n fushn e bots erotike, ka bler pronsin e ekipit Warta
Poznan, nj klub q lufton n kategorin e dyt polake. Menjher ajo ka
treguar se i ka idet e qarta dhe ka nisur shlyerjen e pagesave t
prapambetura t lojtarve dhe t kryej disa prforcime, pr t
garantuar mbijetesn e skuadrs n divizion.
Nuk dija asgj pr
botn erotike kur nisa t punoja, kshtu q jam e bindur q mungesa e
njohurive t mia pr futbollin nuk do t m pengoj t jem e suksesshme,
deklaroi ish-modelja, e cila theksoi se nuk sht e friksuar nga bota
mashkullore e nj sporti si futbolli.
Nuk sht nj problem pr
mua, vazhdoi ajo. Un burrat i ha pr mngjes. Sipas gjuhve t
kqija t shtypit polak, klubi n vshtirsi financiare nuk do ta ket
t vshtir t siguroj mbijetesn, pasi presidentja do t dij t
entuziazmoj lojtart edhe pa u dhn atyre pagat, transmeton BW.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi