Thashetheme per Neden dhe Ogrenin ..!!!

Shko posht

Super Thashetheme per Neden dhe Ogrenin ..!!!

Mesazh nga ditush prej Fri Feb 11, 2011 6:21 pm

hkelqimi dhe Alkeni ndodhen ne kopesht duke pire cigare dhe duke biseduar per ditelindjen e Shkelqimit. Ne nje moment Shkelqimi thote njeren nuk e la burri qe te kercente me rroba banjedhe i referohet nedes. Kaq ka mjaftuar qe Algeni te filloje te flase keq per neden dhe Ogrenin.

Algeni e pyet imin nese eshte e vertete qe Neda nuk kerceu vetem ngaqe nuk e kishte lejuar Ogreni dhe Shkelqimi i pergjigjet se ky ishte thjesht nje mendinm i tij. Algeni thote se Neda e beri vetem per tu perjashtuar nga grupi dhe sepse Neda nuk mund te vishej si vajzat e tjera sepse sipas tij nuk ka trup te bukur. Shkelqimi thote se mendon se Neda eshte vajze e mire, por Algeni nderhyn menjehere dhe thote se Neda dhe Ogreni jane njelloj dhe asnjeri prej tyre nuk eshte imire.
Keshtu ata e kalojne biseden edhe tek Ogreni. Algeni vazhdon ta quaje Hasani i grave si nje njeri qe merret me thashetheme dhe thur intriga si grate sipas tij. Shkelqimi duket me i frenuar ne fjalet qe thote ndaj Ogrenit dhe Nedes. Ai shprehet se nuk ka se fare bisedash te beje me Ogrenin perve sportit.

Algeni i thote Shkelqemit se shpreson qe te dale neda kete jave, ndersa imi i thote se Neda eshte vajze e mire, por ka pak ndjenjen e superitetit ndaj te tjereve. Algeni fillon te komentoje se sjellja e Ogreni dhe Neda jane duke bere loje dhe do bisede qe bejen e bejne vetem per te dhene spektakel.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi