Kuvendi mund t mblidhet para 24 shkurtit

Shko posht

Super Kuvendi mund t mblidhet para 24 shkurtit

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 12, 2011 11:46 amEdhe pse sht vendosur q m 24 shkurt t mbahet seanca konstituive e Kuvendit t Kosovs, ka gjas q kjo seanc t thirret me hert, pavarsisht dats q sht vendosur gjat nj takimi t prbashkt mes kryesis s vjetr t Kuvendit dhe prfaqsuesve t partive parlamentare t dala nga zgjedhjet e jashtzakonshme parlamentare t12 dhjetorit.
T premten mbrma, Klan Kosova raportoi se PDK-ja i ka br thirrje deputetve t saj q t mos dalin kto dit jasht vendit pasi ekziston mundsia q seanca konstituive t thirret para dats 24 shkurt.

Ndrkoh regjistrimi i deputetve vetm ka filluar dhe sht njoftuar se m shum se gjysma e 120 deputetve deri m tani jan regjistruar. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi