Jewel, kng pr fmijn e palindur

Shko posht

Super Jewel, kng pr fmijn e palindur

Mesazh nga AnG3L-E prej Tue Feb 22, 2011 10:01 pmKngtarja shtatzn Jewel sht frymzuar nga shtatznia- ajo po shkruan nj album pr djalin e saj t palindur.

Jewel dhe buri i saj, ylli i rodeos Ty Murray, njoftuan n janar se kt vit do t bhen prindr pr her t par, ndrsa kngtarja ka thn se ajo tashm sht duke shkruar kng pr fmijn e saj.

N fakt kam shkruar kng pr t. Kam shkruar nj album t quajtur Lullaby kur po tentoja t mbetesha shtatzn, ndrsa tash q jam shtatzn, po shkruaj nj album fmijsh, gj q sht argtuese t shkruash gjra t cilat dshiron ti dgjojn fmijt tuaj, ka shpjeguar ajo.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi