Love dshiron t martohet n Britani

Shko posht

Super Love dshiron t martohet n Britani

Mesazh nga AnG3L-E prej Tue Feb 22, 2011 10:04 pmCourtney Love dshiron t gjej nj britanik pr burr dhe t sistemohet n Britani t Madhe.

E veja e frontmenit tragjik t Nirvana, Kurt Cobain, sht n lidhje me britanikun Henry Allsopp, ndrsa u ka thn studentve n Universitetin e Oxfordit se dshiron t martohet n Mbretrin e Bashkuar.

Kngtarja e grupit Hole, e cila ka nj vajz- Frances Bean- me t ndjerin Kurt Cobain, ka pasur disa lidhje t dshtuara, ndrsa i ka thn presidentit t OUCA, Joe Cooke, se dshiron t gjej nj burr n Britani, sepse e konsideron kt vend si m t mirin pr t jetuar.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi