Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Shko poshtė

Super Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Mesazh nga ditush prej Sun Feb 27, 2011 9:50 pmErmela vajza simpatike e edicionit te 4 tė Big Brother, ka pėrsuar kėtė javė njė krizė tė rėndė epilepsie, brenda shtėpisė. Pėr fat aty pranė i ka qėlluar Ēimi i cili thuhet se ka tė ėmėn me tė njėjtėn sėmundje. Sapo ka ndodhur kjo situatė e rėndė, regjia e Big Brotherit ka dalė nga transmetimi duke mos shfaqur asgjė rreth kėsaj ngjarjeje.
Nė fillim tė hyrjes nė shtėpi, Ermela nė njė moment ka deklaruar se ka pasur vetėm 3 kriza epilepsie gjatė jetės sė saj, ndėrkohė qė me rritjen e stresit dhe largimit tė Ervinit, duket se sėmundja e ashtuquajtur “sėmundje e tokės” ėshtė rikthyer. Tė gjithė konkurrentėt para hyrjes nė Big Brother janė tė detyruar tė paraqesin analizat, por epilepsia nuk ėshtė njė sėmundje qė tregohet nė diagramin e gjakut. Gjithsesi sipas burimeve, kriza e epilepsisė i ka kaluar shpejt Ermelės, ndėrsa mjekėt qė pyetėm thonė se ajo mund tė jetė shkaktuar nga stresi tejet i madh e mbase dhe nga mungesa e Ervinit, gjithsesi ata rekomandojnė qė ajo tė mos lihet asnjėherė vetėm. Nuk e dimė nėse janė lajmėruar pėr sėmundjen prindėrit e Ermelės, po nga ēfarė u pa, autorėt janė munduar ta mbajnė sekret dhe tė ndėrpresin transmetimin duke mos e dhėnė skenėn. Ermela ėshtė njė ndėr konkurrentet mė tė forta nė kėtė realit show. Ajo ėshtė dominuar disa herė por publiku e ka mbajtur nė shtėpi. Mendohej se arsyeja ishte lidhja me Ervinin, por nė fakt pas daljes sė tij rezultoi ndryshe. Me dinamizmin qė ka vajza ka dominuar tė gjitha bisedat duke u kthyer nė njė personazh shumė interesant.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Mesazh nga Zyma prej Mon Feb 28, 2011 11:27 am

Po bile kam qene duke shikuar Live diku ka Ora 23:00 kur regjia ka ndaluar gjithqka mbrenda shpis vetem kuzhina ka qene ne fokus
Kjo ka ndodh para dy jave

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Mesazh nga Gonna prej Mon Feb 28, 2011 11:54 am

nuk e pasna pa hiq sa keq :( se osht ni vajz e zgjuar veq shpresoj qe nuk i perseritet se gjynah

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:41 pm

aha nejsee Zymm une skam arrit ta shohh e kam marr vesh pak ma vonn .


Po bre edhe une jam me mendimin tendd Gonnaa dhe e perkrahi shum ermelenn se eshte vajzz shum e fortt

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela me kriza epilepsie, fiken kamerat nė ‘Big Brother’ .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi