Big Mama qeth flokt

Shko posht

Super Big Mama qeth flokt

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Feb 27, 2011 11:15 pm


sht njohur gjithmon pr ekzibicionet e saj, por ky i fundit sht pa diskutim m i veanti. Kngtarja e njohur nga Tetova, Big Mama ka publikuar dit m par n Turqi klipin e saj m t ri. Aktualisht, sikundr dhe ju kemi informuar, Big Mama sht duke zhvilluar karriern e saj artistike n Turqi.
Klipi i saj i fundit sht komentuar pozitivisht nga shum prej medieve turke, t cilat kan zbuluar edhe disa nga detajet befasuese t klipit. Pr look-un e kngtares n kt klip sht kujdesur parukieri personal i Tarkanit, i cili gjat xhirimeve hyn pr ti qethur Big Mamas edhe ann tjetr t koks. Pra, nse deri tani Big nuk kishte flok vetm nga njra an e koks, tani nuk do t ket nga t dyja. E vetmja zon me flok n kokn e saj duket se ka mbetur mesi, shkruan revista Bluetooth.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi