Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Shko posht

Super Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:52 pmLufta e cila kishte shprthyer m hert gjat javs mes Rihannas dhe Ciaras duket t ket marr fund, me t dy kngtaret t cilat i kan krkuar falje njra tjetrs me an t Twitterit, pas shkmbimit t komenteve jo dhe aq t mira pr njra tjetrn npr mediumet amerikane.
Lufta mediatike filloi kur Ciara pr RiRi tha: Un vrapova pas saj n nj fest s fundmi. Ajo nuk ishte dhe aq e mir. sht vrtet menduri, pasi gjithmon m ka plqyer far ka br ajo.
M pas Rihanna reagoi ashpr me an t Twitterit, duke thn se ajo me qllim nuk e zgjodhi pr fituese Ciaran. Kjo e fundit ia ktheu duke i thn se nuk do t kalonte mir po q se do ta takonte ndonjher n apo prapa skens. Sidoqoft, gjithka prfundoi kur ato njra tjetrs i krkuan falje.
Ciara voglushe, t dua! Ti m lndove keq n televizion. Zemra m sht thyer. Kjo sht arsyeja pse reagova n kt mnyr. M fal, shkroi Rihanna n Twitter.
Rihanna ti e di se sa t dua. Kemi br emisione dhe gjithka tjetr. Ti thjesht m prule n at fest. Falja pranohet, u prgjigj Ciara.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi