Me syt mbrapa iljets .

Shko posht

Super Me syt mbrapa iljets .

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:54 pm

[img]http://thashethe.me/wp-content/uploads/2011/02/ciljeta-xhilaga-300x233.jpg[/img

Kngtarja iljeta Xhilaga, antare e Kshillit Kombtar t PD-s, n fjaln e hapjes n koncertin festiv tha: Kjo sht Shqipria e lir dhe demokratike, Shqipria n NATO dhe s shpejti n familjen europiane.
Ditn e koncertit t 20 shkurtit iljeta ka kaluar kangjellat pr tu ngjitur n sken, ku edhe ka mbajtur nj fjalim. Kur ka br rrugn e shkurtr pr tu ngjitur n podium t gjitha vshtrimet jan kryqzuar n nj pik!
Te pika q ili e ka pik t dobt. Gardistt e ruajtjes fizike t personave q do t ngjiteshin n sken, polict q gjendeshin aty pr mbarvajtjen e koncertit, t gjith duket sikur po ndrrojn e po mendojn dika Se far, shihini n kt foto dhe e imagjinoni_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi