Spears pro ndrhyrjeve kirurgjike

Shko posht

Super Spears pro ndrhyrjeve kirurgjike

Mesazh nga Rreze prej Thu Mar 10, 2011 9:49 am

Britney Spears thot se kur t vij koha ajo edhe mund t mendoj pr t br operacion plastik.Kngtarja e hitit Hold It Against Me ka thn se ajo urren kur duhet ti ndaloj ushqimet kalorike dhe mund t mendoj edhe operacionet kirurgjike pr t rregulluar pamjen e saj.
Operacion kirurgjik? Kur do t jet koha t trhiqem dhe t bhem pal, do ta mendoj edhe at, ka thn Britney. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 23
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi