Rihanna, flakruese n koopertin

Shko posht

Super Rihanna, flakruese n koopertin

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Mar 16, 2011 8:23 am
E konsideruar si nj prej kngtareve m trheqse n bot, Rihanna i detyrohet nj pjese t suksesit edhe linjave t saj t lakmuara.

Pr kt arsye, nuk ishte nj arsye e uditshme przgjedhja e saj n koopertinn e Vogue, n prvjetorin e dhjet t botimit t revists n SHBA.

N numrin e publikuar sot, Rihanna kishte zn t gjith koopertinn, ndrsa binte n sy ngjyra e zjarrt e kuqe e flokve t saj.

23-vjearja e lindur n Barbados ishte veshur me nj fustan me lule jeshile dhe t kuqe, i puthitur pas trupit, n gjendje q t tregonte se ka humbur disa kilogram n javt e fundit.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi