Pornostari i Sheen tenton vetvrasjen

Shko posht

Super Pornostari i Sheen tenton vetvrasjen

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Mar 16, 2011 8:24 am
Pasi u vendos n qendr t vmendjes s mediave roz nj muaj m par pr nj nat t kaluar me kokain dhe seks me aktorin Charlie Sheen, pornostari Kacey Jordan rikthehet t bj buj me nj tentativ t dshtuar pr vetvrasje.

Sipas revists TMZ, vajza tentoi t hiqte dor nga jeta t hnn, nprmjet nj kokteili miks me pilula dhe alkool.

Qllimi i saj pr tu vetvrar ishte br i qart q disa or m par, nprmjet postimit t statusve q flisnin qart n nj rrjet shoqror.

Polict e gjetn n dhomn e hotelit ku ndodhej t shtrir mbi krevat dhe t rrethuar nga mjekime, gota t thyera dhe alkool n t gjitha ant.

Ajo kishte edhe disa prerje n kye, por jo aq t thella sa pr ti shkaktuar vdekjen nga hemoragjia. E drguar n spital, mjekt nuk jan n gjendje t shpjegojn se si vajza i mbijetoi ksaj tentative vetvrasje.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi