Swift: Jam nj njeri i zakonshm

Shko posht

Super Swift: Jam nj njeri i zakonshm

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Mar 16, 2011 8:26 am
sht nj prej yjeve n lindje t muziks botrore, n gjendje q t rikthej n mod rrymn country.

N prag t koncertit t saj t Milanos, Taylor Swift dha nj intervist pr rrjetin Mediaset, n t ciln e konsideronte veten si nj njeri t zakonshm.

Ekziston nj mit i rrem se kur je i famshm, jan t tjert ato q i bjn gjrat pr ty. Megjithat, mua m plqen t bj vet pazarin apo t gatuaj, edhe pse sht e qart q mund t punosoj dik pr kt, deklaroi Swift.

Fakti q jam e famshme nuk m bn t veant n jetn time. Vazhdoj t bj ato pak gjra t vogla q m bjn t ndihem e lumtur.

Swift, e cila u b 20-vjearja e par q shiste 13 milion albume dhe fitonte mime Grammy, foli edhe rreth muziks s saj. M plqen t bj muzik t mir dhe jo kng t shpejta.

Jam shum krkuese ndaj vetes dhe krkoj gjithmon m t mirn. Kjo m bn t jem n gjendje t shkruaj kng gjithmon e m t prpunuara.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi