Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Swift: Jam një njeri i zakonshëm

Shko poshtë

Swift: Jam një njeri i zakonshëm  Empty Swift: Jam një njeri i zakonshëm

Mesazh nga AnG3L-E Wed Mar 16, 2011 8:26 am

Swift: Jam një njeri i zakonshëm  29ftvrq


Është një prej yjeve në lindje të muzikës botërore, në gjendje që të rikthejë në modë rrymën country.

Në prag të koncertit të saj të Milanos, Taylor Swift dha një intervistë për rrjetin “Mediaset”, në të cilën e konsideronte veten si një njeri të zakonshëm.

”Ekziston një mit i rremë se kur je i famshëm, janë të tjerët ato që i bëjnë gjërat për ty. Megjithatë, mua më pëlqen të bëj vetë pazarin apo të gatuaj, edhe pse është e qartë që mund të punosoj dikë për këtë”, deklaroi Swift.

”Fakti që jam e famshme nuk më bën të veçantë në jetën time. Vazhdoj të bëj ato pak gjëra të vogla që më bëjnë të ndihem e lumtur”.

Swift, e cila u bë 20-vjeçarja e parë që shiste 13 milion albume dhe fitonte çmime “Grammy”, foli edhe rreth muzikës së saj. “Më pëlqen të bëj muzikë të mirë dhe jo këngë të shpejta.

Jam shumë kërkuese ndaj vetes dhe kërkoj gjithmonë më të mirën. Kjo më bën të jem në gjendje të shkruaj këngë gjithmonë e më të përpunuara”.
AnG3L-E
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
Swift: Jam një njeri i zakonshëm  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Swift: Jam një njeri i zakonshëm  Right_bar_bleue

Registration date : 14/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi