Bojrat kimike, Lady GaGa: Po m bien t gjitha flokt natyrale

Shko posht

Super Bojrat kimike, Lady GaGa: Po m bien t gjitha flokt natyrale

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 9:04 am

Lady GaGa ka zbuluar se ajo i ka lyer flokt e saj aq shum saq ato po psojn nj rnie t menjhershme.
Kngtarja ka shpenzuar vite pr ngjyrosjen e flokve n bjonde dhe ka prdorur peroksid.
Ylli 24-vjeare e muzikes, tha se ajo tani ka pr t "br nj prerje floksh kimike, sepse flokt e saj bjonde po bien t gjitha".
GaGa ka aplikuar modele flokesh ekstreme, si pjes e saj t stileve t mods mendur.
Por ekspertt paralajmrojn se grat q mbajn flokt lart, n nj bisht t ngusht mund t ken probleme

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi