Knga m e keqe n bot, 30 milion klikime n YouTube

Shko posht

Super Knga m e keqe n bot, 30 milion klikime n YouTube

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 9:12 am

Knga e nj adoleshenteje amerikane 13-vjeare ka arritur nj rekord klikimesh n YouTube fal ngjitjes s kureshtjes pr t par kngn m t keqe t regjistruar ndonjher.

Rebecca Blacks, kngtare popi me kngn E premtja ka m shum se 30 milion klikime n m pak se shtat dit. Knga e saj ka nj lum rekord komentesh edhe n rrjetin shoqror Twitter.
E gjith kjo m s shumti nga prqeshja ndaj fjalve t kngs, videos dhe zrit t kngtares, raporton Shekulli.

Por duket se sht Rebecca ajo q do t qesh e fundit, pasi tashm sht kthyer n nj fenomen. M par, Justin Bieber, dhe Usher, morn fam fal popullaritetit n YouTube. Rebecca shkruan: Knga ime tashm mund t gjendet n iTunes!

Faleminderit pr gjith mbshtetjen tuaj. Pritet q ajo t prfitoj lum parash nse prsritet i njjti sukses si n YouTube.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi