Kung fu macja

Shko posht

Super Kung fu macja

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 29, 2011 2:18 pm

Macja n momentin e fundit prdori disa nga pozat kung fu dhe fitoi n prleshjen me nj mace rivale. Prve se bri t qeshte pronarin e saj i cili postoi videon n internet, arriti edhe t arratisej nga sherri. Shikojeni videon!

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi