Obama: Gedafi ka ditt e numruara

Shko posht

Super Obama: Gedafi ka ditt e numruara

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Mar 30, 2011 7:47 pmGjat deklarats s tij pr televizionin amerikan, NBC, presidenti Obama shprehu bindjen se Gedafi ka ditt e numruara n krye t Libis.

Fal presioneve t forta, jo vetm ushtarake, Gedafi do t rrzohet dhe kjo sht cshtje ditsh, tha Obama.

Pr shefin e Shtpis s Bardh, rrethi pr kolonelin sa vjen e ngushtohet dhe besnikt e tij po e braktisin pasi e kan kuptuar se mbrojtja e tij sht e

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi