Flori me Fugn n Balkan Music Awards

Shko posht

Super Flori me Fugn n Balkan Music Awards

Mesazh nga Lim-On prej Thu Mar 31, 2011 8:39 am


Kngtari dhe kompozitori Flori
Mumajesi sht srish i nominuar pr mimet Balkan Music Awards. Ksaj
radhe ai konkurron me kngn Making of n bashkpunim me reperin
kosovar Ardian Kurtolli i njohur si Fuga.
Votimet pr t nomunuarit do t
zgjasin deri m 8 prill ndrsa ceremonia e ndarjeve t mimeve do t
bhet m 4 qershor, ka konfirmuar Fuga pr mediat kosovare. Flori edhe
vitin e kaluar ishte i nominuar n Balkan Music Award ku me kngn e
tij Playback fitoi mimin e dyt.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi