Paradat e reja t portierit amerikan

Shko posht

Super Paradat e reja t portierit amerikan

Mesazh nga Rreze prej Wed Apr 06, 2011 8:12 am

Portieri amerikan Lassi Hurskainen u b yll n internet pasi q publikoi n YouTube disa video n t cilat ai shihet duke br numra me top.
Hurskainen 24 vjear publikoi videon m t re n t ciln ai paraqet paradat m t reja. N kta numra paraqitet edhe goditja e shtylls nga largsi t pabesueshme, futja e topit n kontenierin i cili gjendet n pjesn e pasme t golfit derisa makina sht n lvizje, si dhe paradn mbi makin.

Duket se ky golman i shkatht mund ti godas dy shtylla me nj shut, ku topi nga njra shtyll godet tjetrn.

Hurskainen videon e par e postoi n shkurt duke treguar aftsit e tij me goditjet e sakta dhe mbrojtjet e shklqyeshme.

Disa nga 2.5 milion njerzit q kan shikuar videot e tij thon se numrat kan nj saktsi t pabesueshme dhe se ndoshta jan t manipuluar. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 23
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi