Algeni i BB, n pub me nj brune seksi

Shko posht

Super Algeni i BB, n pub me nj brune seksi

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 10:06 amDim shum pr t kaluarn e tij por pothuajse aspak pr t tashmn dhe akoma m pak pr planet q ka n t ardhmen.

Algen
Nikolla, djali 34 vjear q ishte njri nga konkurrentt e Big Brother
4, me siguri ka ngjallur zilin eshum meshkujve pr historin e tij t
dashuris me Naike Rivellin por kurioziteti yn drejtohet rreth t
tashmes s tij.

Ai ka qen
gjithnj evaziv kur sht pyetur pr jetn e tij private aktuale, aq m
shum tani q sht br i njohur fal Big Brother, por ai nuk ka
rrfyer asgj konkrete.

Algeni ka
n plan q shum shpejt t udhtoj drejt Francs pr impenjimet e tij
dhe kjo mbase sht arsyeja q nuk bn plane afatgjata n Shqipri. Por
javn e kaluar ai sht kapur me nj vajz brune t ciln e shihni edhe
n foto.
Ajo sht e
re dhe shum seksi por e panjohur. Nuk kemi informacione pr t por
ndrkoh Algeni ka ndryshuar edhe statusin e tij n facebook duke e
shkruar n nj marrdhnie t komplikuar

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi