Rritja e gjinjve shum n trend kohve t fundit

Shko posht

Super Rritja e gjinjve shum n trend kohve t fundit

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 1:27 pmRritja e
gjinjve sht shum n trend dhe numri i operacioneve t tilla gjat 10
viteve t fundit ka shnuar rritje n 40 pr qind, kto jan t dhnat e
Shoqats Amerikane t Kirurgjis plastike.

Prve
ksaj, t gjith pacientt jan t knaqur me teknikat moderne
kirurgjikale pr dhmbzat minimale, dhe kjo duket m e natyrshme.

Heqja e
dhjamit n mnyr kirurgjikale ka rn rreth 10 pr qind, ndrsa t
gjith pacientt q jan t prirur pr korrigjime kozmetike, 70 pr qind
e tyre dshirojn q ti rrisin gjinjt.
Nga
procedurat m t njohura, popullaritet ka marr ajo Botox, e cila ka
shnuar rritje m shum se 500 pr qind viteve t fundit.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi