Lyrical Son s shpejti me Pr inat tnjoni tjetrit

Shko posht

Super Lyrical Son s shpejti me Pr inat tnjoni tjetrit

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 1:34 pm

Deri tash ata kan mbaruar m shum se gjysmn e puns rreth albumit t radhs dhe diku 15 kng jan t gatshme pr publikun.Por
pjesa tjetr e puns ka ngecur prkohsisht, pasi njri nga
bashkpunort e Festim Arifi, i cili njihet n publik si Lyrical Son, Mc
Kresha, i ka hyr nj aventure t pa prekur deri m sot. Ai sht pjes
e VIP Shpija 2.
Albumi i titulluar Pr inat tnjoni tjetrit do t dal shum
shpejt n shitje dhe do ti ket 25 kng t reja. Bashk me MC Kreshn
jemi prshtatur t punojm nj album t qejfit, nj album q do t ket
full hip-hop dhe full sene t smuta dhe shum inspirative pr publikun
e gjithashtu pr koleg, pr reper t tjer, tregon Lyrical Son pr
InfoPress, derisa shpalos pjes nga brendsia e albumit.
Prve albumit, i cili prmes 25 kngve do ti sjell krejt temat e
mundshme q mund ti sjell nj reper, jemi pak m ekstra, pasi jemi
munduar t prshtatemi pak m shum me mentalitet e shqiptarve kudo q
jan. E prpos ksaj, do t dal edhe nj kng, q e kam br vet
tash. N kt kng kam provuar t jem paksa m i but, sa m pr
femra.
Kurr n jet nuk e kam br nj kng pr femra, dhe m n fund
realizova nj t till. Nuk sht zhanr q njerzit jan msuar t m
shohin e dgjojn, por po dua tu them, jo vetm reperve, por estrad
tutuni, Keq e kan punn. ka do q sht e mir dhe m plqen mua,
un e bj, sht shprehur Lyrical Son.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi