Rihanna dhe Britney s shpejti me nj duet

Shko posht

Super Rihanna dhe Britney s shpejti me nj duet

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 12, 2011 5:30 amRihanna ka zbuluar se me Britney Spears do t bj nj duet. Kngtarja e zbuloi kt lajm n profilin e saj n Twitter.
Britney dhe ajo do t xhirojn remiksin e hitit t Rihannas, S&M, ndrsa kngtarja flokkuqe nga Barbadosi paralajmron se do t jet i shklqyeshm.
Dy kngtaret jan afruar shum koht e fundit. Rihanna i ka dhn komplimente koleges s saj se sht nj nga yjet m t mdha dhe m t njohura t popit n bot, por as Britney nuk i ka mbetur borxh dhe ia ka kthyer: As ti nuk je aq e keqe.
Nuk dihet se kur dy yjet do t publikojn remiksin e tyre t prbashkt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi