Tendenca e VIP-ave nė “Fashion Week 2011”

Shko poshtė

Super Tendenca e VIP-ave nė “Fashion Week 2011”

Mesazh nga Gonna prej Wed Apr 13, 2011 7:54 am

Ka pėrfunduar edhe java e modės nė Prishtinė, e mbajtur nė Sheshin 21 nga Gencjan Group dhe RTV21. Por, ne nuk po merremi se ēfarė mode i sollėn stilistėt shqiptarė dhe butikėt tanė, pasi nuk jemi ekspertė pėr kėtė. Ne u interesuam se si u duken vip-at, artistet femra tė cilat performuan nė kėtė javė mode. Ishim edhe ne njė natė aty dhe siguruam disa foto, falė mikut tonė Art Fabe, dhe ja ku po jua sjellim. Si u duk Genta Ismajli, pėr syrin tonė shumė veshje trendi. Bukuroshja Argjentina Ramosaj, njė natė veshjen shik dhe tė zezė ia kishte besuar stilistes Suzana Susuri, i cila i rrinte pėr bukuri. Ndėrsa nė natėn finale ,fustani i Argjentinės vinte nga firma “Jovani”. Edhe kėngėtarja me syēkat blu Lori kishte sjellė njė trend me veshje, dhe mėsuam se ajo e kishte blerė nė Itali nėpėr butikėt mė tė njohur atje. Ne u morėm mė tepėr me femrat, por nė kėtė eveniment tė modės “Fashion Week 2011” nuk munguan edhe kėngėtarėt Labinot Tahiri, Hekuran Krasniqi etj. M. GJ.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi