Prangosen tre persona t dyshuar pr vjedhje

Shko posht

Super Prangosen tre persona t dyshuar pr vjedhje

Mesazh nga Gonna prej Wed Apr 13, 2011 7:56 am

N pranga t Policis s Kosovs kan prfunduar t hnn rreth ors 06:00, n Prishtin tre persona t dyshuar pr nj rast t vjedhjes s rnd. Lajmi sht konfirmuar zyrtarisht nga Brahim Sadriu, zyrtar pr informim i PK-s, i cili pr Kosova Sot ka thn se tre personat e dyshuar kan kryer nj vjedhje n rrugn e UK-s. Gjithashtu, policia te t njjtit ka gjetur dhe konfiskuar edhe gjsende q dyshohen t jen objekt i ksaj vjedhjeje. Jan konfiskuar 5 kompjuter, 5 shtpiza, 1 telefon, nj fotoaparat, tri USB-ja, elsa dhe kabllo gjra kto q dyshohet t jen t vjedhura n nj lokal n rrugn e UK-s, ka thn Sadriu. Sipas tij sht br e ditur se pas marrjes s autorizimit nga ana e prokurorit njri nga t dyshimtit q i takon moshs s mitur sht liruar. Rasti ndaj tij shkon n procedur t rregullt, ndrsa dy t tjert: A. Salihu dhe Q. Duraku q t dy t moshs s njjt, 18 vje jan drguar n qendrn e paraburgimit n Prishtin.

_________________
Prangosen tre persona t dyshuar pr vjedhje  2gt55hs
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 33
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Prangosen tre persona t dyshuar pr vjedhje  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prangosen tre persona t dyshuar pr vjedhje  Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi