Aksidenti, tre tė lėnduar rėndė

Shko poshtė

Super Aksidenti, tre tė lėnduar rėndė

Mesazh nga Gonna prej Wed Apr 13, 2011 7:57 am

Podujevė, 12 prill

Nė njė aksident komunikacioni qė ka ndodhur nė udhėkryqin e magjistrales Podujevė-Merdar, lėndime trupore kanė marrė shtatė persona. Nė kėtė aksident janė pėrfshirė dy vetura tė tipit “Golf-3” dhe shtatė persona janė lėnduar rėndė dhe lehtė. Nė Qendrėn kryesore tė Mjekėsisė Familjare nė Podujevė mjeku Fejsal Mehmeti ka thėnė se nė kėtė aksident tre persona kanė marrė lėndime tė rėnda, ndėrsa katėr tė tjerė lėndime tė lehta. Tė lėnduarit janė transportuar pėr nė QKUK nė Prishtinė pėr tretman tė mėtejmė shėndetėsor. Ndėrsa pjesėtarėt e PK-sė kanė dalė nė vendin e ngjarjes pėr tė bėrė hetimet e duhura lidhur me aksidentin. Vlen tė ceket se nė komunėn e Podujevės brenda dy ditėsh ky ėshtė aksidenti i dytė mė shtatė tė lėnduar. Nė tė dy aksidentet e komunikacionit janė lėnduar gjithsej 14 persona.

_________________
Aksidenti, tre tė lėnduar rėndė 2gt55hs
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 33
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Aksidenti, tre tė lėnduar rėndė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aksidenti, tre tė lėnduar rėndė Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi