Humbi jetn fmija 11-vjear

Shko posht

Super Humbi jetn fmija 11-vjear

Mesazh nga Gonna prej Wed Apr 13, 2011 7:58 am

Nj fmij 11-vjear humbi jetn n nj aksidentit n trafik, t shkaktuar n fshatin Abri e Ult t Skenderajt. Humbjen e jets s viktims 11-vjear, sot, rreth ors 08:30, e ka konfirmuar ekipi i mjekve kujdestar nga QKUK-ja n Prishtin, ku edhe i ishte nnshtruar kujdesit mjeksor viktima e rastit t aksidentit. Trupi i pajet i viktims, A. Smakiqi (2000), i sht dorzuar familjarve t tij me urdhr t prokurorit publik t Prokuroris s Qarkut. Aksidenti kishte ndodhur m 4 prill 2011, rreth ors 17:30, n rrugn lokale t fshatit Abri e Ult t Skenderajt. N baz t hetimeve e para t rastit, aksidenti besohet t jet shkaktuar nga pakujdesia e ngassit t automjetit, i cili me pjesn e parme t ans s majt t automjetit goditi kmbsorin dhe i shkaktoi lndime t rnda trupore. Viktima e ktij rasti fillimisht ishte drguar n Shtpin e shndetit n Skenderaj pr tu transferuar n QKUK n Prishtin, pr trajtim t mtejm.

_________________
Humbi jetn fmija 11-vjear 2gt55hs
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 33
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Humbi jetn fmija 11-vjear Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Humbi jetn fmija 11-vjear Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi