Aktori vdiq pes her n serialet e shfaqura n t njjtn dit (Video)

Shko posht

Super Aktori vdiq pes her n serialet e shfaqura n t njjtn dit (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 13, 2011 11:02 am


Aktori nga Hong Kongu Luo Lin veteran i filmave t ndryshm televiziv, me siguri nuk e ka paramenduar kurr se do t vjen dita kur ai pr nj dit do t humb pes personazhe. N nj rastsi t uditshme, Luo Lin aktroi vdekjen e tij n serialet Grace Under Fire, Fate to Fate dhe Relic of an Emissary ndrsa edhe n serialet Police Station 7 dhe Virtues of Harmony gjat episodeve personazhet tjer komentuan vdekjen e personazheve t tij.
Aktori 63 vjear me siguri sht ndier i habitur derisa n t njjtn dit vdiq aq her. Kur punoj nuk m intereson se a do t vdes personazhi im apo jo. Nse skenari thot se duhet t vdes, ather kjo edhe duhet t ndodh. Me rndsi sht se un e kam br mir punn time, tha Luo Le Lin pr vdekjen e personazheve t tij.

Shum adhurues t aktorit mendojn se rrjeti televiziv TVB qllimisht ka vrar personazhet e tij, por zdhnsi i TVB-s tha se e tr kjo ka qen vetm rastsi.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi