Nj UFO gjigante xhirohet mbi centralin atomik n Fukushima

Shko posht

Super Nj UFO gjigante xhirohet mbi centralin atomik n Fukushima

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 13, 2011 9:13 pm


Shtpia televizive gjermane NDR publikoi nj xhirim t nj objekti t panjohur mbi centralin atomik Fukushima q mjaftoi pr adhuruesit e fanta-shkencs pr t nisur rrfimin pr UFO-n gjigante. UFO-ja gjigante me ngjyr t bardh shihet n sekondn e 55-t t xhirimit. Objekti duket vrtet i madh dhe disa sekonda rri pezull mbi centralin atomik.
Ata q besojn n teorit e konspiracionit dhe ekzistimin e UFO-ve e zn si fakt t kryer q ky xhirim sht publikuar nga nj shtpi mediale dhe nuk sht produkt i ndonj amatori si ndodh rndom.

Portali i cili merret me dokumentimin e ktyre dukurive Allnewsweb.com shkruan se UFO-t jan dukuri e shpesht n vendet ku ndodhin trmete t mdha ose ku ndodhen centralet atomike.

N kt portal shkruan se vetm disa dit pas trmetit shkatrrues n Japoni sht vrejtur nj grup i madh i fluturakeve t paidentifikuara. Se a sht fjala edhe pr nj mashtrim tjetr gjykojeni vet.


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi