Jennifer Lopez m klip t ri

Shko posht

Super Jennifer Lopez m klip t ri

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 21, 2011 5:44 pmKan kaluar 12 vjet q nga publikimi i videos s par muzikore If You Had My Love dhe ylli i muziks pop Jennifer Lopez sht akoma edhe m e bukur se ather.
Kohve t fundit sht duke punuar pr klipin e saj t fundit dhe e shohim prkrah yllit t telenovelave meksikane William Levy ose Brad Pitt- i meksikan n nj nga plazhet e mrekullueshme t Meksiks.

Ka qen nj knaqsi pr mua q bashkpunova me nj nga femrat m t bukura n bot, u ndjeva shum rehat prkrah saj, ajo sht nj person shum i sinqert dhe argtues sht shprehur aktori meksikan Levy.
Shpresojm q bashkshorti i saj Mark Anthony t mos jet br shum xheloz.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi