NATO ka goditur bunkerin e Gaddafit?

Shko posht

Super NATO ka goditur bunkerin e Gaddafit?

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 24, 2011 8:57 am


Bombat e NATO-s, sipas t gjitha gjasave kan goditur bunkerin n kompleksin e kolonel Gaddafit.
Zdhnsi i Qeveris Musa Ibrahimt ka thn se tre persona kan vdekur n shprthimin e fuqishm n parkingun afr kompleksit t Gadafit, transmeton gazeta britanike Telegraph.

Sipas fjalve t tij, nga nj krater dilte tym e afr tij mund t vreheshin arkat me municion. Megjithkt, Ibrahim pohon se at kompleks nuk e shfrytzon askush dhe se arkat me municion ishin t zbrazta.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi