Dėshton koncerti i Busta Rhymes

Shko poshtė

Super Dėshton koncerti i Busta Rhymes

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 25, 2011 11:02 pm


Koncerti i shumėpritur i reperit amerikan me famė botėrore, Busta Rhymes, i paraparė qė tė mbahej sonte nė sallėn "1 Tetori", nuk ėshtė mbajtur.
Sipas burimeve tė Telegrafit tė pranishme nė koncert, mijėra fansa kanė qenė nė pritje mė se dy orė pėr reperin Busta Rhymes, i cili nuk ėshtė shfaqur nė skenė.

Kjo ka irrituar publikun qė ka filluar tė hedhė kanaqe nė drejtim tė njėrit prej organizatorėve, teksa ai po ua kumtonte tė pranishmėve lajmin se Busta nuk ka ardhur fare nė Prishtinė.

Koncerti i reperit amerikan pritet tė mbahet jo mė larg se nesėr sipas organizatorėve, por vėshtirė qė kjo tė ndodhė, pasi ėshtė mė se e pamundur qė tė mblidhet njė masė aq e madhe e fansave dhe atė brenda dy ditėsh.

Koncerti ka pasur edhe efekte tjera 'anėsore'. Pos dėshpėrimit tė madh tė tė rinjve, ka ndodhur edhe njė aksident zingjiror ku besohet tė jenė tė pėrfshira me dhjetėra vetura. Nuk ka tė lėnduar nga ky incident.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi