Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dështon koncerti i Busta Rhymes

Shko poshtë

Dështon koncerti i Busta Rhymes Empty Dështon koncerti i Busta Rhymes

Mesazh nga D3M1 Mon Apr 25, 2011 11:02 pm

Dështon koncerti i Busta Rhymes F.0425225810180_m
Koncerti i shumëpritur i reperit amerikan me famë botërore, Busta Rhymes, i paraparë që të mbahej sonte në sallën "1 Tetori", nuk është mbajtur.
Sipas burimeve të Telegrafit të pranishme në koncert, mijëra fansa kanë qenë në pritje më se dy orë për reperin Busta Rhymes, i cili nuk është shfaqur në skenë.

Kjo ka irrituar publikun që ka filluar të hedhë kanaqe në drejtim të njërit prej organizatorëve, teksa ai po ua kumtonte të pranishmëve lajmin se Busta nuk ka ardhur fare në Prishtinë.

Koncerti i reperit amerikan pritet të mbahet jo më larg se nesër sipas organizatorëve, por vështirë që kjo të ndodhë, pasi është më se e pamundur që të mblidhet një masë aq e madhe e fansave dhe atë brenda dy ditësh.

Koncerti ka pasur edhe efekte tjera 'anësore'. Pos dëshpërimit të madh të të rinjve, ka ndodhur edhe një aksident zingjiror ku besohet të jenë të përfshira me dhjetëra vetura. Nuk ka të lënduar nga ky incident.
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Dështon koncerti i Busta Rhymes Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dështon koncerti i Busta Rhymes Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi