Aurela Gae e dashuruar

Shko posht

Super Aurela Gae e dashuruar

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 5:39 pmKngtarja q do t prfaqsoj m 10 maj Shqiprin n Eurosong, me kngn e saj Feel the passion, ka pranuar se sht e dashuruar.
Pr kngtaren labe Aurela Gae, sht shkruar pak dit m par, ku sipas mediave, ajo ka krijuar nj lidhje romantike me nj djal t quajtur Skerdi, q shum e kan cilsuar si menaxherin e saj, duke qen se dyshja jan par ngado bashk. Dje, vet Aurela e ka pranuar m n fund, se sht e dashuruar.
Po, m n fund mund t ndaj me ju kt ndjenj, jam e dashuruar, yes, Im in love. Kt deklarat, 36-vjearja vlonjate e ka pranuar publikisht n facebook pr fansat e saj, t cilve ua ka pohuar me dshirn e saj. Kngtarja e Feel the passion ka zgjedhur kt mnyr, pr t konfirmuar thashethemet q ishin prhapur lart e posht n lidhje me t.
Ndrkaq, i dashuri i saj q quhet Skerdi, i cili ka mbaruar studimet e larta pr muzik, si dhe ka jetuar pr shum vite n Londr t Anglis, e shoqron Aureln ngado ku ajo po shkon pr promovimin e kngs, me t ciln do t ngjitet n skenn europiane m 10 maj.
Festivali Europian Eurosong 2011do t zhvillohet n Dusseldorf t Gjermanis, m 10, 12 dhe 14 maj, ndrsa Aurela do t performoj m 10 maj, e treta n radh. Emocionet sakaq kan nisur

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi