Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurela Gaçe e dashuruar

Shko poshtë

Aurela Gaçe e dashuruar Empty Aurela Gaçe e dashuruar

Mesazh nga Nora Tue Apr 26, 2011 5:39 pm

Aurela Gaçe e dashuruar Aurela-300x189

Këngëtarja që do të përfaqësojë më 10 maj Shqipërinë në Eurosong, me këngën e saj “Feel the passion”, ka pranuar se është e dashuruar.
Për këngëtaren labe Aurela Gaçe, është shkruar pak ditë më parë, ku sipas mediave, ajo ka krijuar një lidhje romantike me një djalë të quajtur Skerdi, që shumë e kanë cilësuar si menaxherin e saj, duke qenë se dyshja janë parë ngado bashkë. Dje, vetë Aurela e ka pranuar më në fund, se është e dashuruar.
Po, më në fund mund të ndaj me ju këtë ndjenjë, jam e dashuruar, yes, I’m in love”. Këtë deklaratë, 36-vjeçarja vlonjate e ka pranuar publikisht në facebook për fansat e saj, të cilëve ua ka pohuar me dëshirën e saj. Këngëtarja e “Feel the passion” ka zgjedhur këtë mënyrë, për të konfirmuar thashethemet që ishin përhapur lart e poshtë në lidhje me të.
Ndërkaq, i dashuri i saj që quhet Skerdi, i cili ka mbaruar studimet e larta për muzikë, si dhe ka jetuar për shumë vite në Londër të Anglisë, e shoqëron Aurelën ngado ku ajo po shkon për promovimin e këngës, me të cilën do të ngjitet në skenën europiane më 10 maj.
Festivali Europian Eurosong 2011do të zhvillohet në Dusseldorf të Gjermanisë, më 10, 12 dhe 14 maj, ndërsa Aurela do të performojë më 10 maj, e treta në radhë. Emocionet sakaq kanë nisur…
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Aurela Gaçe e dashuruar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aurela Gaçe e dashuruar Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi