Kaka, baba pr her t dyt

Shko posht

Super Kaka, baba pr her t dyt

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 5:40 pmKaka sht br baba pr her t dyt. Faktikisht sht zyrtarizuar lajmi se bashkshortja e futbollistin brazilian, Caroline Celico, ka sjell n jet Isabeln. Vajza ka lindur n spitalin e Albert Einstein n San Paolo, kjo sipas asaj ka ka publikuar e ma n Twitter.
Ka lindur me nj ndrhyrje normale dhe t mrekullueshme, nga e cila kam shijuar do moment: ja vlente!, kto ishin fjal q prcolli Caroline q, ashti si bashkshorti i saj sht e besimit evangjelist.
Vajza e Kak, i cili sht dhe baba i Luks tashm 3 vje, ka lindur gjat ors 21:00 t mbrmjes, peshon 3,170 kilogram dhe sht e gjat 48 centimetr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi