Elvana Gjata uron t fitoj Top Fest 8

Shko posht

Super Elvana Gjata uron t fitoj Top Fest 8

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 10:04 amAjo mund t jet fituesja e edicionit t sivjetshm Top Fest 8
Elvana Gjata, e cila me t marr vesh kt thashetheme, madje duke u cituar edhe nga vet Noizy, ka thn se uron t jet e vrtet.
Ndrsa knga sht pritur me mall dhe lot edhe nga familjart e kngtares s ndjer Emmyt, kng e cila i sht kushtuar mikeshs s saj. Elvana edhe pak dit e sjell albumin e saj, n t cilin natyrisht do t zr vend edhe balada Me ty.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi