Rihanna thyen rekord

Shko posht

Super Rihanna thyen rekord

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 11:08 am

Rihanna sht br artistja e par q ka arritur t siguroj dhjet vende t para me dhjet kng t ndryshme n Billboard Top 100 t ameriks pr nj koh shum t shkurtr.Kngtarja nga Barbados ka thyer rekordin e shpejtsis n znien e pozits s par n top listn Billboard Top 100 me rikthimin n krye t hitit S&M.

Ishte vetm katr vite m par kur Rihanna pr her t par zuri nj vend t par n kt top list me hitin e njohur SOS. Sot, 23-vjearja, e cila eksperimenton me stile t jashtzakonshme t flokve, ka arritur q t rrzoj nga piedestali legjenda t tilla t pop muziks si Madonna dhe Mariah Carey.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi