Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis

Shko posht

Super Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 29, 2011 7:23 pm

Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis  F.0429175426620_m

Policia e Tirans arrestoi t premten shtetasin Elton Duka, 30 vje, banues n Tiran pr trafikim t lndve narkotike.

Arrestimi i tij u krye pasi sht kapur n rrugn "Kongresi i Manastirit", pran Oxhakut n Tiran, me 18 qese me pesh 500 gram bim e dyshuar e llojit "Cannabis Sattiva".

Gjat hetimit mbi kt shtetas, pr shprndarjen e lnds narkotike n Tiran, nga policia sht zbuluar linja e shprndarjes s lnds narkotike n zonat e Xhamllikut, Kinostudios dhe Oxhakut./

_________________
Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis  Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prangoset trafikanti me 500 gram kanabis  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi