Mjet shpėrthyes nė oborrin e pjesėtarit policor

Shko poshtė

Super Mjet shpėrthyes nė oborrin e pjesėtarit policor

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:22 am

Pejė, 29 prill

Persona tė panjohur, natėn e sė enjtes nė rrugėn “Ymer Basha” nė Pejė, kanė hedhur njė mjet shpėrthyes nė oborrin e njė pjesėtari tė Policisė sė Kosovės, me gradė togeri, duke shkaktuar dėme tė konsiderueshme materiale. Nga shpėrthimi ėshtė dėmtuar shtėpia e viktimės, automjeti zyrtar i Policisė dhe njė veturė private, qė ishin tė parkuara nė oborr.“ Njėsitė patrulluese menjėherė kanė shkuar nė vendngjarje pėr tė vepruar. Sipas hetimeve tė para nė vendin e ngjarjes, dyshohet se persona tė panjohur kanė hedhur mjetin shpėrthyes nė oborrin e shtėpisė sė pjesėtarit tė Policisė sė Kosovės, nga i cili janė shkaktuar dėme materiale nė shtėpinė e kėtij zyrtari policor, automjetin zyrtar tė policisė dhe njė automjet privat, qė nė atė kohė ishin tė parkuar nė oborrin e kėsaj shtėpie. Togeri policor, qė nė kėtė rast ėshtė viktimė dhe familjarė tė tij, pėr fat kanė shpėtuar pa lėndime”, ka deklaruar Xhevat Ibra, zėdhėnės i DRP-sė nė Pejė. Zėdhėnėsi Ibra ka thėnė se nė vendin e ngjarjes kanė dalė Njėsitet e hetimeve Rajonale, Njėsiti i Kriminalistikės Teknike, ndėrkohė ėshtė informuar edhe prokurori publik, tė cilėt po i bėjnė hetimet, me qėllim tė identifikimit dhe tė arrestimit tė kryerėsve tė mundshėm tė kėsaj vepre kriminale. /KS/

_________________
Mjet shpėrthyes nė oborrin e pjesėtarit policor 2gt55hs
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 33
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Mjet shpėrthyes nė oborrin e pjesėtarit policor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mjet shpėrthyes nė oborrin e pjesėtarit policor Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi