Poni e ngazllyer me shtatznin

Shko posht

Super Poni e ngazllyer me shtatznin

Mesazh nga Nora prej Mon May 09, 2011 11:20 amKngtarja nga Shqipria, Poni, sht tejet e ngazllyer me shtatznin e saj, aq shum sa q nuk ka hezituar q ti ndaj momentet e bukura t saj me fansat n Facebook.
Krijuesja e hitit Si Trndafil konfirmoi se sht n muajin e pest t shtatznis dhe pos tjerash krkoi edhe mendimin e fansave t saj n Facebook mbi gjinin q mund t ket foshnja q bart ajo.

Jam shtatzn dhe jam n muajin e 5.... si mendoni, e kemi vajz apo djal?, shkroi Poni n Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi